9.9.2017 - Orli Bučovice "B", FC Krásensko

Hřiště Kojátky

FC Kloboučky "B" - Orli Bučovice "B" 3:5 (0:3)

Branky: Maryšler Libor 2, Kürti Jan - Nevrlý Zdeněk 2, Nový Miroslav, Nedoma David, Kohoutek Jiří

Sestava Orli: Plšek Jan - Nevrlý Zdeněk, Volec Lubomír, Nový Miroslav, Skokan Dan, Nedoma David (C), Kohoutek Jiří, Marcone Nicol, Bárek Ondřej

FC Kloboučky "B" - FC Krásensko 4:6 (2:3)

Branky: Štrublík Ladislav 2, Maryšler Libor, Leško Marek - Vágner Jakub 4, Surák Jaromír, Rolek Marian

Sestava Krásensko: Král Michael - Surák Jaromír (C), Karhan Jan, Vágner Jakub, Pátek Jiří, Štafa Lukáš, Sedlák Ondřej, Rolek Marian

První poločas nám ulítl, stejně tak jako Orli. Na hřišti jsme působili trochu zmateným dojmem a i díky tomu mohl soupeř dát tři branky a žádnou neinkasovat. Druhý poločas se nesl v duchu našeho zlepšení, které jsme přetavili i v góly, ale soupeř si svůj náskok zkušeně pohlídal.

Průběh zápasu: 0:3 - poločas - 1:3, 1:4, 2:4, 2:5, 3:5

S Krásenskem jsme doháněli ztrátu dvou branek, což se mám také podařilo. Ale i přesto soupeř vyhrál poločas těsným rozdílem 2:3, i díky naší neproměněné desítce. Ve druhé části jsme brankově soupeře naháněli, ale vždy když jsme se dotáhli na rozdíl jedné branky tak soupeř dokázal zvýšit. Vyrovnané, bojovné utkání nakonec Krásensko dokázalo dovést do vítězného konce. Škoda námi nastřelených pěti tyček. Proměnit je v branky, možná bychom mohli pomýšlet i na tři body

Průběh zápasu: 0:2, 2:2, 2:3 - poločas - 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6

Brankář: Koval Karel

Obrana: Maryšler Libor, Leško Marek, Zbytek Libor, Štrublík Ladislav

Útok: Dluhoš David (C), Kürti Jan, Navrátil Jan (II. zápas)