FC Kloboučky "B" - Sokol Bučovice 1:3 (0:2)

Branky: Dluhoš David - Přibilík Radim, Nedoklanov Kiril, Svoboda Dušan

Sestava Sokol: Vitoul Miroslav - Drlík Martin, Přibilík Radim, Raušer Jiří, Huliak Jan, Nevole Petr, Svoboda Dušan, Šeďa Viktor, Nedoklanov Kiril, Rotrekl Tomáš

FC Kloboučky "B" - Fifák Nouzka 4:10 (0:5)

Branky: Kürti Jan 2, Dluhoš David, Zbytek Libor - Tobolík Radek 4, Pospíšil Jiří 2, Hradil Radek, Donneberger Jan, Tynkl Milan, Chalaň Kamil

Sestava Fifák: Hradil Radek - Donneberger Jan, Hradil Marek, Tynkl Milan, Chalaň Kamil, Pospíšil Jiří, Kudlička Kamil, Tobolík Radek

Oba zápasy se nesly v duchu: budeme bránit, je nás málo. Bohužel, bez střídání se toho opravdu nedalo moc vymyslet. Nicméně se Sokolem jsme odehráli vcelku vyrovnané utkání. Jistě, soupeř hrál co potřeboval, v úvodních minutách vstřelil dva rychlé góly, ale nijak se nezaměřoval na obranu nebo napadání a nám se tak otevíraly možnosti protiútoků. Ve druhém poločase jsme snížili na 1:2 díky brance Dluhoše a kdo ví, jakým směrem by se zápas vyvíjel, kdyby jsme proměnili další dva samostatné "nájezdy" na gólmana. Každopádně pochvalu zaslouží hlavně gólman Koval, který nás držel vynikajícími zákroky a dobře postavenými tyčkami.

S Fifákem nám prostě došli síly. Poločas skončil o pět branek a my raději přemýšleli jak přežít ten druhý. Nakonec jsme jej přežili a také vstřelili i pár gólů. Nicméně na nějaký zázračný obrat to určitě nebylo.

Brankář: Koval Karel

Obrana: Maryšler Libor, Zbytek Libor

Útok: Dluhoš David (C), Kürti Jan