29.4.2017 - Orli Bučovice "B", Sokol Bučovice

29. 4. 2017

Hřiště Slavkov u Brna

FC Kloboučky "B" - Orli Bučovice "B" 3:7 (2:2)

Branky: Kürti Jan 2, Koval Stanislav - Spirit Michal 2, Lazor Zdeněk 2, Volec Lubomír, Nedoma David, Nový Mioslav

FC Kloboučky "B" - Sokol Bučovice 2:6 (1:1)

Branky: Maryšler Libor, Kürti Jan - Šimčík Jan 3, Lazor Jaromír 2, Svoboda Dušan

Oba favority jsme dokázali potrápit. Zvláště v prvních poločasech. Orli se sice dostali do dvoubrankového vedení, ale zásluhou Kovala a Kürtiho jsme srovnali na poločasových 2:2. Po změně stran Orli dokázali odskočit na 2:5, ale Kürti chytrým zakončením snížil na rozdíl dvou branek. Závěr jsme nezvládli hlavně fyzicky a soupeř pohodlně dokráčel na vítězstvím.

Podobný průběh měl i zápas se Sokolem. Soupeř jako první otevřel skóre, ale zásluhou proměněné penalty Maryšlerem jsme vyrovnali. Tento stav vydržel až do přestávky. Po změně stran proměnil Kürti svoji šanci a rázem musel dotahovat Sokol. To se jim podařilo i díky své zkušenosti a zápas otočili ve svůj prospěch.

Výsledky vypadají sice rozdílově, ale v obou zápasech jsme byli soupeřům rovnocenným protivníkem. Bohužel nás sráží neproměňování šancí a bůhví proč, druhé poločasy.

Brankář: Koval Karel

Obrana: Maryšler Libor, Macháň Petr, Koval Stanislav

Útok: Dluhoš David (C), Kürti Jan, Tesař Jaroslav (II. zápas)