22.10.2016 - Fifák Nouzka

Hřiště ZŠ Tyršova Slavkov

FC Kloboučky "B" - Fifák Nouzka 1:10 (0:4)

Branky: Leško Marek - Tobolík Radek 5, Špičák Petr 2, Kudlička Kamil, Donnenberger Jan, Chalaň Kami

V sobotním ránu jsme dohrávali odložené kolo s Fifákem. Snad chladné počasí způsobilo, že jsme se dlouho nemohli zahřát do provozní teploty a soupeř nás v prvních minutách přišpendlil na naši polovinu. Nápor nemohl skončit jinak než vedoucí brankou Fifáku. Poté jsme se lehce osmělili a snažili se dobývat branku soupeře, leč marně. Chybělo zakončení, nápad na řešení koncové situace. Zakončení ale nechybělo vyškovskému celku a díky němu vedli po prvním poločasu 4:0. Po změně stran se celé naše snažení rozsypalo během pár minut. Soupeř několika góly odskočil na nedostižnou metu a již nebylo o co hrát. Čestný úspěch pro Kloboučky zaznamenal Marek Leško. Zcela upřímně, nejhorší podzimní výkon béčka.

Brankář: Koval Karel

Obrana: Koval Stanislav, Zbytek Libor, Leško Marek, Maryšler Libor

Útok: Dluhoš David (C), Kürti Jan, Tesař Jaroslav