15.10.2016 - Studnice, Krásensko

Hřiště Studnice

Studnice -  FC Kloboučky "B" 8:3 (3:2)

Branky: Ryšánek Ondřej 2, Hořava Jiří 2, Pořízek Martin 2, Pernica Jan, Ryšánek Martin - Dluhoš David 2, Kubík Tomáš

Krásensko - FC Kloboučky "B" 4:9 (1:5)

Branky: Zukal Petr 4 - Kubík Tomáš 2, Leško Marek 2, Kürti Jan 2, Maryšler Libor, Dluhoš David, Zbytek Libor

Se Studnicí jsme měli skvělý úvod. Již po pár minutách jsme vedli 2:0 a zdálo se, že jsme tímto nástupem soupeře zcela zaskočili. Bohužel, díky našemu uspokojení nad tímto stavem jsme polevili v koncentraci a soupeři dovolili ještě do poločasu skóre otočit. Druhá část zápasu se nám naprosto vymkla z rukou a zatímco my jsme se marně snažili vymyslet akci ohrožující branku soupeře, Studnice dávala branky. Vcelku slušné utkání kazí jen psychopatické výlevy jednoho z hráčů soupeře.

Zápas s Krásenskem měl podobný úvod jako se Studnicí. Brzké vedení, ale tentokrát jsme si vedení pohlídali a dokázali jej dovézt do vítězného konce. V poločase jsme již vedli o čtyři branky a ve druhé pětadvaceti minutovce jsme s poklidem hru kontrolovali. Soupeř sice utkání odehrál bez možností střídat, nicméně svoji kvalitu měl, což dokazuje i následná těsná prohra s Marefy 3:4.

Brankář: Koval Karel

Obrana: Leško Marek, Maryšler Libor, Zbytek Libor

Útok: Dluhoš David (C), Kubík Tomáš, Kürti Jan