26.04.2014 - United Vyškov, JČ Marefy

Lipová Vyškov

United Vyškov - FC Kloboučky "C" 10:3 (5:0)

Branky:  Pytela Jan 3, Gryc David 3, Musil David 2, Kozák Patrik 2  - Piták Adam 2, Ondráček Robin

JČ Marefy - FC Kloboučky "C" 4:5 (2:1)

Branky: Jeřábek Lukáš 2, Šafařík Petr, Maláč Jakub - Hobza Martin 2, Macháň Petr, Ondráček Vlastimil, vlastní

ŽK: Doupovec Lukáš - Dluhoš David, Piták Adam

Jak zhodnotit zápas proti United? Jedno slovo by vystihovalo vše: tragédie. Přesto pár řádků k tomuto nepovedenému zápasu. Hra vypada jako bychom se sešli poprvé a nikdy dříve spolu nehráli. V prvním poločase jsme nebyli schopni dát ani branku, zato soupeř se trefil hned pětkrát a prakticky bylo rozhodnuto hned po první pětadvaceti minutovce. V druhém dějství jsme se přeci jen osmělili a protrhli střeleckou smůlu, ale co nám to bylo platné, když soupeř zopakoval svůj střelecký výkon z prvního poločasu a znovu rozvlnil síť pětkrát. Soupeři jsme cestu za góly usnadnili svojí nedůsledností a nepokrýváním hráčů. Jedno pozitivum by se přeci jen v tomto nepovedeném zápase našlo: svůj premiérový start a gól zaznamenal nováček v našem dresu Robin Ondráček (vypadá to na velké zápisné) :-)

S Marefy jsme chtěli odčinit výkon z předchozího zápasu a získat nějaký bodík na cestu zpátky do Bučovic. Začátek se nám nevyvedl dle přestav, po nedůslednosti v obraně jsme prohrávali 0:1. Obraz hry byl z naší strany již o něco lepší než v zápase proti United, Marefy tolik nedoráželi a tak bylo více času a prostor něco vymyslel. První půle skončila těsným vedením 2:1 pro Marefy. Druhé dějství bylo bohatější na branky a šance na obou stranách. Marefy po celý zápas vedli a ještě cca 5 minut do konce byl stav pro domácí tým 4:3. Ale soupeř vyrovnal vlastní brankou Kuby Maláče, který při pokusu o odkopnutí míče ukázkově propálil vlastního brankáře. Zápas směřoval do remízového konce, takový scénář ale odmítl Martin Hobza který minutku před koncem krásnou střelou do šibenice otočil skóre na naši stranu - 5:4.

Brankář: Maryšler Libor (C)

Obrana: Leško Marek, Macháň Petr, Zbytek Libor, Piták Adam

Útok: Hobza Martin, Dluhoš David, Ondráček Vlastimil, Ondráček Robin