Branky: Maláč Jakub 2 - Tichý Pavel, Koval Stanislav, Kürti Jan, Piták Adam

United Vyškov - FC Kloboučky "C"  4:1 (2:1)

Branky: Gryc David 2, Novotný Jan, Trávníček Michal - Nový Radim

ŽK: Novotný Jan, Matocha Daniel - 0

V zápase s Marefami to byli právě domácí, kteří se ujali vedení. Nejprve se krásnou dělovkou do šibenice trefil Kuba Maláč a tentýž hráč zvyšoval skóre při útoku dva na brankáře. I přes naše šance jsme nebyli schopni v prvním poločasu vstřelit branku a tak první dějství skončilo vedením 2:0 pro Marefy. Do druhého poločasu jsme naskočili jako vyměnění a začalo se dařit i střelecky. Výsledkem byla naše vítězná 25-ti minutovka, když přesně mířili Tichý, Kovala, Kürti a Piták. Náš brankář pochytal všechny šance domácích a my si mohli připsat druhou letošní výhru. Výhra je o to cennější, že jsme otočili z 0:2 na 4:2. Upřímně řečeno, zápasu by slušela remíza, šance na branky si vytvořili oba týmy, ale my jsme měli úspěšnější střelce (nebo brankáře?? :-)) ).

S United Vyškov se hrál rychlejší futsal, domácí bylo podle postavení v tabulce favority, což nakonec i výsledkově potvrdili. Nicméně tak jednoduché s námi to neměli, ale nás zradila střelecká produktivita. Neproměnili jsme několik vyložených šancí a i když po prvním poločasu bylo skóre jen těsné, nakonec United dovedl zápas do vítězného konce.

Brankář: Maryšler Libor

Obrana: Macháň Petr, Leško Marek, Kürti Jan, Koval Stanislav

Útok: Tichý Pavel, Dluhoš David, Nový Radim, Piták Adam