10.05.2014 - TJ Mouřínov, Nafta Mouřínov

Gymnázium Bučovice

FC Kloboučky "C" - TJ Mouřínov 4:4 (1:2)

Branky:  Nový Miroslav 2, Hobza Martin, Ondráček Robin - Jelínek Roman 2, Fučík Ladislav, Navrátil Marek

ŽK: 0 - Jelínek Roman

ČK: Ondráček Robin - 0

FC Kloboučky "C" - Nafta Mouřínov 2:2 (2:1)

Branky: Dluhoš David, Zbytek Libor - Petřík Lukáš, Marcone Nicol

ŽK: Nový Miroslav - Petřík Lukáš, Lánský Radim

ČK: Leško Marek - 0

Zápas s Mouřínovem jsme začali tím nejlepším způsobem, již v prvních vteřinách střetnutí se prosadil Mira Nový, který hlavičkou usměrnil do sítě dlouhý výhoz našeho brankáře - 1:0. Těsné vedení jsme ale neudrželi a soupeř skóre do poločasu otočil - 1:2. Ve druhém poločase se prosadil Robin Ondráček a vyrovnal stav na 2:2. I tento stav jsme neudrželi a soupeř odskočil na rozdíl dvou branek - 2:4. Další z našich šancí zužitkoval opět Nový a snížil - 3:4. Do konce zápasu zbývalo 5 minut, David Dluhoš svým důrazem vybojoval míč, naservíroval jej Martinu Hobzovi, který chladnokrevně prostřelil brankáře mezi nohy - 4:4. V závěru byl, po dvou žlutých kartách, vyloučen Ondráček a my se bránili přesilovce soupeře. Tu jsme nakonec zvládli ubránit a vybojovali remízu. Remíza je určitě zasloužená pro oba týmy. Oba celky si vypracovali množství šancí, nás podržel skvělými zákroky Maryšler.

Nafta Mouřínov měla být papírově slabší soupeř než TJ Mouřínov. Futsal se nehrál tak rychlý jako v prvním případě, ubylo i šancí. Nicméně první poločas jsme zvládli vítězně, po trefách Davida Dluhoš a Libora Zbytka - 2:1. Čekal nás ale ještě jeden poločas ve kterém jsme se bohužel nedokázali prosadit, naopak soupeř branku vstřelil a srovnal stav na 2:2. Toto skóre vydrželo až do závěřečného hvizdu,

Brankář: Maryšler Libor

Obrana: Leško Marek, Macháň Petr (C), Zbytek Libor, Nový Miroslav

Útok: Hobza Martin, Dluhoš David, Ondráček Robin (1. zápas), Kürti Jan (2. zápas)