28.09.2012 - Sokol Bučovice "B", Orli Bučovice

30. 9. 2012

28.09.2012 - Gymnázium Bučovice

Sokol Bučovice "B" - FC Kloboučky "B" 4:2 (1:0)

Branky: Lazor Jaromír 2, Přibilík Martin, Svoboda Dušan  - Zpěvák Martin, Kürti jan

Orli Bučovice - FC Kloboučky "B" 2:3 (1:3)

Branky: Šrom Marek, Volec Rudolf - Piták Adam 2, Tichý Pavel

V derby rezervních celků účastníků KP jsme dlouhou dobu sahali po bodech. První poločas jsme sice prohráli 1:0, ale v druhém dějství jsme dokázali se soupeřem ve skóre srovnat krok a dokonce pošilhávali po třech bodech. Bohužel, opět díky vlastním chybám jsme z tohoto duelu vyšli bodově na prázdno.

V zápase s Orlíky jsme se dostali překvapivě rychle do vedení 3:0 a soupeř musel začít dotahovat. V prvním poločase se mu to podařilo pouze jednou a tak jsme z první části vyšli jako vítězové. V druhém poločase Orlíci přidali, stejně jako v prvním, jeden zásah, který však na bodový zisk nestačil a my díky výhře 3:2 soupeři připravili první porážku v této sezoně.

Našim borcům patří pochvala za nasazení v obou zápasech. Velkou oporou nám byl také brankář Maryšler, který pochytal mnoho gólových šancí soupeřů.