22.06.2013 - Fifák Nouzka, Sapporo Manerov

30. 6. 2013

22.06.2013 - TJ Nesovice

FC Kloboučky "B" - Fifák Nouzka 8:3 (2:2)

Branky: Novotný Petr 2, Leško Marek 2, Kürti Jan 2, Macháň Petr, Kachlík Marek - Hradil Marek, Hradil Radek, Kudlička Tomáš

ŽK: Macháň Petr - 0

FC Kloboučky "B" - Sapporo Manerov 6:3 (1:2)

Branky: Kürti Jan 3, Leško Marek 2, Němec Lukáš - Břoušek Roman, Novotný Tomáš, Szendrei Luděk

ŽK: 0 - Kolář Jan

Poslední turnaj sezony 2012-2013 jsme sehráli na hřišti v Nesovicích, kde jsme přivítali Fifák Nouzka a Manerov. První půle s Fifákem skončila smírně, remízou 2:2, ale po poločasu bylo již vše v naší režii a díky šesti vstřeleným brankám jsme dokázali zvítězit 8:3.

Také s Manerovem to byla vyrovnaná partie, dokonce se Sapporo dokázalo dostat do vedení 0:2. Díky brance, kterou jsme vstělili ještě v prvním poločase jsme zůstali ve hře o příznivý výsledek. Druhá půle byla obdobná jako s Fifákem, začali jsme dávat branky a dokázali vývoj utkání otočit k vlastnímu prospěchu. Konečný stav: 6:3.

Brankář: Maryšler Libor

Obrana: Macháň Petr, Leško Marek, Zbytek Libor, Novotný Petr

Útok: Kürti Jan, Němec Lukáš, Kachlík Marek