18.05.2013 - Lipová vyškov

United Vyškov - FC Kloboučky "B" 3:2 (2:2)

Branky: Trávníček Michal 2, Pytela Jan - Zbytek Libor, Piták Adam

Pivovar Vyškov "B" - FC Kloboučky "B"  7:2 (2:1)

Branky: Šoupal Martin 3, Gregor Petr 3, Plšek Roman - Piták Adam, Handlíř Michal

S United Vyškov se hrál celou dobu vyrovnaný zápas. Svědčí o tom i vyrovnané poločasové skóre. Druhý poločas jsme sehráli o něco opatrněji než první dějství, jako bychom čekali na remízu, která by nám měla spadnout do klína. Bohužel, jediné co nám spadlo byl míč do branky po brejku hostí na který jsme již nedokázali odpovědět a prohráli těsným rozdílem 2:3.

Do zápasu s Pivovarem "B" jsme měli početní výhodu. Soupeř nastoupil jen s jedním hráčem na střídání a my se měli pokusit toho využít. Bohužel, nestalo se. Poločas skončil jednobrankovým náskokem domácích (2:1), ale po přestávce jsme soupeři doslova darovali branky a skóre se zastavilo až na hrozivých 7:2.

Oba zápasy měli z naší strany několik společných věcí. Tolik zahozených šancí ke vstřelení branek jsme si nevypracovali snad za celou sezonu. Dále pak slabý pohyb a to zejména v prvním zápase. Je to škoda, protože například proti Pivovaru jsme měli dost prostoru, ale nedávali jsme branky. Snad se zadaří příště.

Brakář: Maryšler Libor

Obrana: Macháň Petr, Leško Marek, Handlíř Michal, Zbytek Libor

Útok: Dluhoš David, Ondráček Vlastimil, Štrublík Ladislav, Piták Adam