FC Kloboučky "B" - Bučanda Slavkov 3:2 (3:0)

Branky: Kürti Jan 2, Zbytek Libor - Bystřický Richard, Kopáček Lukáš

FC Kloboučky "B" - JČ Marefy 4:3 (2:1)

Branky: Sečka Tomáš 2, Leško Marek, Dluhoš David - Maláč Jakub 2, Levíček Pavel

My se snažíme hrát, soupeř dává góly - tak přesně takhle se museli cítit slavkovští v prvním poločase. První dějství nám vyšlo skvěle, ale i Bučanda měla vyložené šance, které však zlikvidoval vynikajícími zákroky brankář Maryšler, který byl opět velkou oporou v obou zápasech. V druhém poločase jsme  nechali Slavkov zápas zdramatizovat. Nevyužili jsme několik gólových šancí, zvláště David Dluhoš se musí škrábat na hlavě ještě dnes - jeho nevyužité možnosti "sám před bránkářem" přímo křičeli po gólu. Zápas jsme však do vítězného konce a mohli slavit tři body.

Do zápasu s Marefy jsme vstoupili povzbuzeni výhrou nad Slavkovem. Avšak byl soupeř, který se ujal vedení 1:0 a my museli dotahovat, což se nám do poločasu podařilo brankami vynikajícího Sečky a Leška, který hlavičkou usměrnil do sítě dlouhý nákop Maryšlera. Zápas byl vyrovnaný a ještě několik minut před koncem byl stav 3:3. Díky brance Dluhoše jsme strhli vedení na naši stranu a poslední vteřiny zápasu ubránili do vítězného konce.

Maryšler - Leško, Zbytek, Kürti - Sečka, Dluhoš, Němec (I. zápas)