11.05.2013 - Lazor Vyškov "B", Panteři Vyškov

15. 5. 2013

11.05.2013 - TJ Nesovice

FC Kloboučky "B" - Lazor Vyškov "B" 6:7 (3:4)

Branky: Dluhoš David 3, Tichý Pavel, Macháň Petr, Piták Adam - Ertl Jaroslav 2, Lička Martin 2, Tobolík Radek, Novotný Václav, Gottvald David

FC Kloboučky "B" - Panteři Vyškov 4:3 (1:2)

Branky: Tichý Pavel 2, Handlíř Michal 2 - Reisner Jan, Poprik Jakub, Vlasák Michal

Lazor do Nevojic přivezl téměř divizní sestavu, ale i my jsme se nenechali zahanbit a posílili béčko o několik hráčů z kraje. Díky tomu se očekával velmi zajímavý souboj. Oba týmy využili mokrého povrchu na kterém měl míč nevyzpytatelný odskok a rychlost a pálili na bránu z téměř každé pozice. Své by o tom mohl vyprávět náš golman, který se v několika případech cítiš spíše jako kontejner na PET flašky (ale ten se sám nevyprazďuje). A branky přibývaly na obou stranách. Už v prvním poločase bylo k vidění sedm přesných zásahů, Lazor byl o jednu napřed - 3:4. Druhé dějství mělo ten samý průběh, šance, střely, góly. Zápas to bylo vyrovnaný, slušela by mu remíza, nicméně Lazor udržel těsné vedění až do konce a zvítězil 6:7. Hattrickem se zaskvěl David Dluhoš.

S Pantery jsme se celkem zapotili. I přes naši herní převahu se nováček soutěže ujal v prvním poločase vedení a my museli otáčet skóre. To se nám naštěstí podařilo a dosáhli vítězství 4:3, ale těch neproměněných šancí které jsme nevyužili....

Brankář: Maryšler Libor

Obrana: Macháň Petr, Leško Marek, Kürti Jan, Handlíř Michal

Útok: Piták Adam, Štrublík Ladislav, Tichý Pavel, Dluhoš David