01.09.2012 - Lazor Vyškov "B", Panteři Vyškov

3. 9. 2012

01.09.2012 - Gymnázium Bučovice

FC Kloboučky "B" - Lazor Vyškov "B" 5:6 (3:5)

Branky: Tichý Pavel 3, Koval Stanislav, Zbytek Libor - Moučka Michal 3, Jelínek Jakub 3

FC Kloboučky "B" - Panteři Vyškov 3:5 (1:3)

Branky: Kachlík Marek 2, Tichý Pavel - Nezdařilík Michal 3, Řepka Tomáš 2

Úvod prvního zápasu jsme si nemohli představit lépe, dostali jsme se do vedení 2:0 a vše vypadalo velmi nadějně. Bohužel, soupeř využil několika našich chyb a dokázal zápas otočit na svoji stranu, poločasové skóre ukazovalo stav 3:5 pro hosty. Ve druhém poločase jsme sice přidali o jednu branku více než hosté, ale v celkovém součtu to však na vítězství nestačilo.

Do druhého zápasu jsme udělali několik změn a na domácí umělce přivítali Pantery Vyškov - nováčka soutěže. Avšak opět jsme vlastní nedisciplinovaností soupeři darovali úvodní góly a i přes narůstající tlak jsme nedokázali vývoj utkání otočit ve svůj prospěch a tak všechny body putují z Bučovic do Vyškova.

Koval K. (I. zápas) Maryšler (II. zápas)

I. čtverka - Kachlík, Koval S., Handlíř, Tichý, Štrublík (II. zápas)

II. čtverka - Macháň, Zbytek, Leško (II. zápas), Piták (II. zápas), Dluhoš, Zpěvák, Maryšler (I. zápas)