19.05.2012 - Pivovar Vyškov "B", United Vyškov

20. 5. 2012

19.05.2012 - SA Hvězdlice

FC Kloboučky "B" - Pivovar Vyškov "B" 7:4 (3:3)

Branky:  Štrublík Ladislav 3, Tichý Pavel 2, Zpěvák Martin, Koval Stanislav - Plšek Michal 3, Dědek Michal

FC Kloboučky "B" - United Vyškov 4:1 (1:0)

Branky: Tichý Pavel, Zpěvák Martin, Koval Stanislav, Leško Marek - Kozák Patrik

Na škárovém hřišti ve Hvězdlicích jsme přivítali nevyzpytatelnou rezervu divizního Pivovaru a mladíky z United Vyškov.

V zápase s Pivovatrem jsme se dostali brzo do vedení 3:0 a snad i s vědomím, že je vše hotovo tento náskok velmi lehce prohospodařili. Zbytečné chyby, zvláště u druhé čverky a čtyři akumulované fauly během dvou minut vrátilo soupeře zpět do hry. První poločas skončil 3:3. Naštěstí jsme do druhého poločasu nastoupili s úplně jiným přístupem a výsledkem jsou tři body za výhru 7:4.

Utkání s Unitedem začalo opatrněji z obou stran, jediná branka v první poločase hovoří za vše. Nicméně, nenechali jsme nic náhodě a v druhém poločase přidali další tři branky a naše vítězná serie se mohla protáhnout na šest zápasů. Hosté mohou děkoval svému brankáři, že výsledné skóre nebylo vyšší.

Turnaj se nám velice vydařil, oporu jsme měli hlavně v hráčích z A-týmu, na spolupráci Štrublík, Tichý, Koval je nádhera se dívat. Ale to proměňování šancí....to by bylo třeba zlepšit. Velmi dobrým výkonem nás také podržel golman Maryšler. Jen tak dál, borci!