20. kolo, 4.3.2017 - FC Kalábek Sport Brno

Hala: Bohunice

FC Kalábek Sport Brno - FC Kloboučky 7:1 (4:1)

Branky: Hodžič Dino 2, Lukšija Tarik 2, Logara Vanja 2, Němec Martin - Levíček Ondřej

ŽK: 0 - 0

Rozhodčí: Slanina Tomáš (-), Rohrer Libor (-)

Delegát: Hoffmann Petr

Diváků:

Komentář:

Do Brna jsme přicestovali s velmi osekanou sestavou, ale s vědomím jisté záchrany a pohodového dohrání letošní sezony.

Od začátku jsme chtěli držet míč na futsalkách a vyčkávat na šanci. Té jsme se dočkali a po asistenci Štrublíka otevřel skóre Levíček - 1:0. Kdybychom tak tušili, že se jedná o naši jedinou branku. Poté, co jsme spálili šanci zvýšit na 2:0 se střílení branek věnovali domácí. V 15. minutě se prosadil Němec L. - 1:1. V 17. a 19. min vsítil Logara na 1:2 resp. na 1:3. Ve 20. minutě upravil skóre náběhem na zadní tyč Hodžič a výměna stran proběhla za stavu 1:4.

Druhý poločas připomínal házenou. Soupeř se zatáhl do obrany a my se snažili na míči něco vymyslet. Zleva doprava, zprava doleva... Nicméně jen po vápno soupeře a tam již úřadovala pozorná obrana. Soupeř se snažil hlavně z brejkových situací, ale obrana s gólmanem odolávali. Odolávali až do 36. minuty, kdy se prosadil mladíček Tarik Lukšija - 1:5. Ten samý hráč zvýšil v 39. minutě na 1:6. Skóre se změnilo se závěrečnou sirénou na 1:7, autor branky Hodžič.

Musíme sportovně uznat, že dnes byl soupeř lepší. Využil svých zkušeností a pozorné obrany. Bohužel, pokud dáme za zápas jedinou branku, těžko můžeme ve futsale pomýšlet na vítězství.