9. kolo, 22.11.2014 - Orli BeF Kotvrdovice

Křenovice (9. kolo Divize E)

FC Kloboučky - Orli BeF Kotvrdovice 1:8 (0:3)

Branky: Vintr Marek - Jarůšek Tomáš 3, Kratochvíl Jiří 2, Gromský Petr, Keprt Radek, Stehlík Jiří

ŽK: Štrublík Ladislav - Stehlík Jiří

ČK: Maryšler Libor, Jeřábek Michal - 0

Rozhodčí: Vala Zdeněk (8), Kuhn Kamil (7)

Delegát: Brtníček Miloslav

Diváků: 40

V domácí hale jsme chtěli konečně naplno bodovat a odčinit tak těsné prohry s Kuřimí a Pivovarem. Soupeř byl na tom podobně. Bez výhry na chvostě tabulky již musel bodovat a tomu také odpovídala kompletní sestava.

První střelu na branku v zápase vyslal Handlíř, ale jeho pozdrav do středu golman chytá.

Hosté zaznamenali první ohrožení naší branky až v čase 4:40, skrytou střelu brankář Buriánek úspěšně vyráží na roh.

Štrublík zakončuje ze středu, brankář nohou vytahuje.

Sehráváme roh, Handlíř vysílá tvrdou střelu, ale opět do středu branky.

0:1 - lob na osamoceného hráče za naší obranou, střela z otočky a hosté vedou. Čas 6:02.

Jeřábek ztrácí míč a hosté se řítí do brejku, první zakončení Buriánek vyráží, dorážka končí na tyči!

V krátkosti po sobě nastřeluje soupeř další tyčku!

0:2 - soupeř se znovu dostává do brejkové situace, nahrávka, zakončení v pádu a hosté vedou o dvě branky. Čas: 8:31.

Kotvrdovice jsou při chuti, další střela, Buriánek úspěšný.

A znovu zakončení hostů, tentokráte z dálky, brankář opět úspěšně.

Po delší době zakončujeme i my, Štrublíkovo bodlo trefuje pouze brankáře.

Kotvrdovice v zakončení, Buriánek dvakrát zasahuje.

0:3 - soupeř využívá naší rozhozené obrany a přidává další branku. Čas: 15:05.

Ihned jdeme do Power Play, brankář je Lukáš Němec. Přesilovku hrajeme až do konce prvního poločasu.

Vypracováváme šance, ale neproměňujeme. Vintr zakončuje z úhlu pouze do brankáře, Štrublíkovu lehčí střelu pozorný golman vytěsňuje. Několikrát ještě zahrozí z dálky Štrublík a Handlíř, ale jejich střely létají těsně mimo cíl.

Statistika první půle: střely na bránu, Kloboučky 8-11 Kotvrdovice. Střely mimo bránu, Kloboučky 8-5 Kotvrdovice.

Do druhého poločasu změna na postu golmana, branku bude střežit Maryšler. To vše až ve 22. minutě, první dvě minuty hrajeme Power Play, ale bez brankového úspěchu.

0:4 - hosté zahrávají standardu za pokutovým územím. Tvrdá střela prošla dvoučlennou zdí, čas: 22:02.

1:4 - záhy snižujeme, Koval křižnou nahrávkou našel na zadní tyči osamoceného Vintra který se z této pozice nemýlí, čas: 22:33.

1:5 - během minuty hosté navyšují vedení. Jeřábek ztrácí míč, přečíslení tři na dva a křižná střela na zadní tyč míří přesně, čas: 24:45.

Štrublík naráží Selingerovi, jeho střelu brankář v pádu vytahuje na roh.

Hosté zahrávají roh, střelu dobře postavený Maryšler vyráží.

Štrublík dostává žlutou kartu za simulaci a prtože je to jeho celkově čtvrtá, bude chybět v příštím zápase.

Vintr zakončuje patičkou, ale golman je připraven.

Čas 31:30, chyba posledního hráče v obraně, Maryšler vybíhá proti a střela jej trefuje do rukou. Bohužel mimo vymezené území a od rozhodčího vidí červenou kartu. Do branky nastupuje opět Buriánek. Střela z přímého kopu je tečována hostujícím hráčem a končí mimo. Hrajeme ve třech.

Čas 31:45 a další červená karta, opět pro našeho hráče. Jeřábek nejdříve vidí žlutou kartu za obranný faul, ale protože je to jeho druhá v zápase, mění se na červený kartonek. Hrajeme pouze se dvěma hráči v poli.

1:6 - nevyhnutelné je realitou, dva hráči nedokáží vzdorovat čtyřem a soupeř navyšuje vedení, čas: 32:05. Hrajeme ve třech.

1:7 - i tuto početní výhodu soupeř využívá, na střelu z vápna k tyči je Buriánek krátký. Čas: 33:10.

S Kovalovou slabší střelou si golman poradil.

Štrublík přihrává na Vintra, ten pálí do odkryté branky, jeho střelu vykopává obránce z brankové čáry.

Opět ta samá dvojice, tentokráte střelu kryje brankář.

V této části hry jsme soupeře zatlačili na jeho vlastní polovinu, ale nedokázali využít vypracované šance.

Přesto se soupeř dostává k zakončení, Buriánek dvakrát úspěšně zasahuje.

Koval pálí na branku, brankář nohou vytahuje.

1:8 - konečnou tečku dělají hosté, využívají brejk na jehož konci je přesná střela na zadní tyč, čas: 38:53.

Na domácí výhru stále čekáme, tři body si z Křenovic odváží soupeř. Zápas se prakticky rozhodl v prvním poločasu, kdy jsme nevyužili naše šance jak ze hry tak i z následné Power Play. Ve druhé části si soupeř svoje vedení pohlídal, k čemuž také přispělo vyloučení dvou našich hráčů.

Střely na bránu - Kloboučky 17:23 Kotvrdovice

Střely mimo - Kloboučky 12:13 Kotvrdovice