19. kolo, 06.03.2015 - Pivovar Vyškov

Křenovice (19. kolo Divize E)

FC Kloboučky - Pivovar Vyškov 5:11 (3:6)

Branky: Svoboda Dušan 2, Štrublík Ladislav, Maruška Milan, Chadima Jan - Suchánek Petr 3, Šoupal Martin 3, Kolečkář Jaroslav 2, Pánek Jan 2, Gregor Petr

ŽK: Chadima Jan, Maryšler Libor - Rozehnal Matěj

Rozhodčí: Kuhn Kamil (8), Čep Radim (8)

Delegát: Forró Zoltán

Diváků: 20

Díky fotbalovým tréninkům a brzkého hracího času byla naše sestava notně oslabena. Svoji premiéru si za A-tým odbyl i Vilém Horák. Nicméně i tak jsme chtěli v okresním derby vydolovat nějaké body.

Střela soupeře z dálky protáhla našeho brankáře, ten úspěšně vyráží.

0:1 - po zákroku Maryšler neudržel v rukavicích míč a soupeř otevírá skóre, čas: 2:35.

Milan Maruška zakončuje levačkou, golman nohou vytahuje.

1:1 - Svoboda z vápna nekompromisně napálil míč bodlem, čas: 4:23.

Zakončení soupeře, Maryšler úspěšně vyráží.

Chadima sám před brankářem přestřeluje.

Zakončení z otočky, náš brankář s námahou vytahuje nohou na tyč!

Znovu šance soupeře, Maryšler dobře postavený.

Opět střela Pivovaru z dálky, golman úspěšný.

Svoboda zakončuje, ale střela jde z úhlu, brankář vyráží.

1:2 - akce soupeře končí zakončením do prázdné brány, čas: 10:59.

1:3 - znovu přečíslení soupeře tři na dva a zkušená koncovka do protipohybu brankáře, čas: 11:27.

1:4 - soupeř zvyšuje vedení, rána pod břevno, golman bez šance, čas: 12:48.

Bereme Time a jdeme do přesilovky, Maryšler se vytahuje z brány na polovinu soupeře.

2:4 - hrajeme klasicky, Štrublík nachází Marušku který se štěstím prostřeluje brankáře hostí, čas: 15:06.

Maryšler vytahuje nohou zakončení soupeře.

2:5 - akce z rohu, přihrávka na nepokrytého hráče, který pohodlně skóruje, čas: 15:22.

Znovu naše přesilovka. Štrublík zakončuje, golman nohou vytěsňuje.

3:5 - Vintr přes celé hřiště nachází rozběhnutého Chadimu, ten se tentokráte nemýlí, čas: 16:07.

Opět naše přesilovka, Chadima zakončuje, brankář úspěšný.

Střela soupeře, Maryšler vyráží na roh.

Chadima pálí na bližší tyč, golman pozorný.

Maruška střílí z přímáku pouze do brankáře.

3:6 - zakončení z dálky Maryšler vytahuje nohou, míč se ale odráží přímo k hráči soupeře, čas: 18:57.

Vintr zakončuje, brankář vytahuje na roh.

Statistika prvního poločasu svědčí o útočné hře obou celků: střely na branku Kloboučky 12-19 Pivovar, střely mimo Kloboučky 11-11 Pivovar.

Chadima se po sólu dostal ke střele, brankář ale vyráží.

3:7 - ztráta míče, soupeř postupuje sám na brankáře, zakončení, tyč! Míč se ale odráží k volném hráči a ten doklepává do sítě, čas: 24:31.

Soupeř se na vápně dostal k zakončení, golman vytahuje na roh.

3:8 - rozehrávka z rohu a několik nahrávek stačilo soupeři k tomu aby se ocitl sám před brankářem a bez problémů navýšil skóre, čas: 25:32.

3:9 - další z kombinací soupeře a zakončení do šibenice, čas: 26:22.

4:9 - hrajeme Power Play v níž se prosadí střelou pod břevno Štrublík (asistence Maryšler), čas: 26:59.

4:10 - střela bodlem na zadní tyč, čas: 28:23.

Znovu hrajeme přesilovku. Štrublík střílí, golman zakončení chytá.

Chadima zakončuje, opět úspěšný zákrok.

5:10 - zahráváme nepřímý kop po pozdním výhozu brankáře hostí. Štrublík rozehrává a Svoboda dělovkou propálil vše co stálo v cestě, čas: 30:26.

5:11 - kombinace Pivovaru až do prázdné branky, čas: 31:17.

Velká možnost hostů, Maryšler ale samostatný "nájezd" vychytal.

Střela Pivovaru, náš golman vyráží.

Opět hosté, střelu z dálky brankář nohou vytahuje mimo.

Chadima se dostal k zakončení, pouze doprostřed branky.

Štrublík pálí, brankář vytahuje na roh.

Soupeř také nepřijel v ideální sestavě, nicméně nás porazil svými zkušenostmi. V prvním poločase si vytvořil dostatečný náskok a druhou půli jej ještě navýšil a pohlídal. Tři body tedy putují do Vyškova.

Střely na bránu - Kloboučky 20:29 Pivovar

Střely mimo - Kloboučky 13:15 Pivovar