18. kolo, 28.02.2015 - Arsenal Kuřim

Křenovice (18. kolo Divize E)

FC Kloboučky - Arsenal Kuřim 3:8 (2:3)

Branky: Chadima Jan 2, Vintr Ondřej - Záboj Martin 3, Sláma Jiří 2, Sadílek Pavel, Chlup Tomáš, Táborský Petr

ŽK: Chadima Jan - Sláma Jiří, Chlup Tomáš, Mejtský Pavel

Rozhodčí: Kincl Miroslav (8,2), Roher Libor (8,2)

Delegát: Lasovský Květoslav

Diváků: 30

Do Křenovic přijel vedoucí celek divize a pohled na předzápasovou soupisku vypadal jasně, soupeř přivezl to nejlepší. Zatímco nám se sestava smrskla pouze na šest hráčů do pole a dva brankáře.

První zahrozili hosté, střelu na bližší tyč dobře postavený Buriánek kryje.

Začali jsme zostra, ve druhé minutě utkání máme tři fauly.

1:0 - jdeme do vedení! Rychlý brejk, Jeřábek nahrávkou pod sebe nachází Chadimu a ten před brankou pohodlně otevírá gólový účet, čas: 5:56.

Hra je teď vyrovnaná, bojuje se spíše na poli mezi oběma vápny.

1:1 - je srovnáno! Nákop, přesná hlavička na neobsazeného hráče a ten s pomocí obou tyčí posílá míč za brankovou čáru, čas: 11:13.

Hosté teď ukazují svoji sílu, Buriánek musel dvakrát úspěšně zasahovat.

1:2 - obrat! Střela z dálky na zadní tyč a hosté jsou ve vedení, čas: 14:54.

Do branky musel nastoupit Maryšler, vystřídal Buriánka, který se zranil při jednom ze soubojů s hráči soupeře.

Jeřábek pálí tvrdě z dálky, golman jeho pokus vytáhl na roh.

2:2 - dotahujeme! Téměř podobná pozice jako u první branky, Selinger přihrává na Vintra a ten vyrovnává, čas: 15:53.

Jeřábek byl faulovaný a máme možnost desetimetrového kopu. Sám faulovaný si staví míč, ale jeho rána jde téměř doprostřed a golman ji vyráží.

Obrovská šance, z protiútoku nahrává Chadima rozběhnutému Vintrovi, ten ale z metru netrefuje prázdnou branku.

2:3 - branka do šatny! Dva hráči rozebrali naši obranu a v poslední minutě prvního poločasu opět vede Arsenal, čas: 19:17.

Statistika prvního poločasu: střely na bránu Kloboučky 7-8 Kuřim, střely mimo Kloboučky 4-6 Kuřim.

2:4 - začátek druhého poločasu vyšel lépe hostům, nahrávka na zadní tyč končí gólovým zakončením, čas: 21:19.

Zakončení z vápna, Maryšler včasným výběhem zneškodňuje.

Tyč! Tři hráči hostů na brankáře, gólová nahrávka, naštěstí z metru pálí soupeř pouze do tyče.

Tvrdá střela z dálky, náš golman vytahuje úspěšný zákrok.

Štrublík z dálky, brankář pozorný.

2:5 - hosté zahravají přímý kop a dělovkou propalují našeho brankáře, čas: 27:49.

3:5 - rozehrávka z rohu, míč posílá Selinger křižně na Chadimu a ten z první střílí branku, čas: 29:51.

Štrublíkovu střelu zastavuje tyč!

Němec napálil svoji střelu pouze do golmana.

3:6 - bomba za vápnem přímo pod břevno, Maryšler bez šance, čas: 33:31.

Jeřábek pálí, brankář dobře postavený.

Chadima zakončuje, pouze do připraveného brankáře.

I hosté se dostávají k zakončení, Maryšler dobře postavený.

Zakončení z úhlu vytahuje náš golman na roh.

Dvě minuty do konce, bereme time-out a jdeme do přesilovky až do konce zápasu, hrající golman je Vintr.

3:7 - Štrublíkova nepřesná rozehrávka zachycená soupeřem, přesné zakončení do prázdné branky, čas: 38:10.

Chadima nastřeluje tyč!

3:8 - další nepřesná přihrávka, soupeř se trefuje téměř přes celé hřiště, čas: 39:48.

K výsledku není co dodávat, mluví za vše. Soupeř sice nepředvedl nejlepší výkon, ale dnes mu to na nás stačilo. Nedá se nic dělat, body musíme vybojovat jinde.

Střely na bránu - Kloboučky 14:22 Kuřim

Střely mimo - Kloboučky 14:10 Kuřim