14. kolo, 16.01.205 - Líšeň Brno

Křenovice (14. kolo Divize E)

FC Kloboučky - Líšeň Brno 4:6 (2:1)

Branky: Koval Stanislav 2, Selinger Tomáš, Němec Lukáš - Šťastný Michal 2, Soukup Adam 2, Pastva Tomáš, Macháč Karel

ŽK: Němec Lukáš - Houšť Josef

Rozhodčí: Roher Libor (8), Javorský Jan (8,2)

Delegát: Blažek Marek

Diváků: 10

Povzbuzeni výhrou nad silnou Tokou Brno jsme v domácí hale přivítali další brněnský tým, tentokráte z Líšně. Naše sestava sice nebyla ta nejsilnější, ale i tak jsme chtěli nechat tři body doma.

Lépe do utkání vstoupila Líšeň, jejich střela zazvonila na tyči!

Opět v akci Buriánek, dobře vykryl zakončení hostů.

1:0 - jsme ve vedení! Tomáš Selinger se rozběhl s míčem a vybídl Kovala ke vstřelení branky, čas: 2:58.

Hosté zakončují, náš brankář vytahuje na roh.

Soupeř rozehrává nepřímý kop nařízený za pozdní výhoz brankáře. Zeď střelu blokuje.

Koval skvěle nachází Tomáše Selingera, ten zakončuje, ale míč končí na břevně!

2:0 - zvyšujeme! Kombinujeme na polovině hřiště, Koval přihrává Němcovi, který nastřeluje míč z půlky na bránu. Nástřel je tečovaný a kroucený míč zapadává přesně do šibenice. Čas: 11:19.

Hosté zakončují z dálky bodle, golman kolenem vyráží.

Chybujeme v rozehrávce a dáváme soupeři možnost dva na jednoho, zakončení, ale Buriánek skluzem likviduje.

Štrublík vysílá zakončení, brankář pozorný, nohou vytahuje.

Znovu Štrublík, jeho střele schází razance, pro brankáře žádný problém.

Další hrubka v rozehrávce, naštěstí pro nás Buriánek včasným výběhem šanci zneškodňuje.

Jeřábek si staví míč k přímému kopu, jeho tvrdá střela jde mimo.

2:1 - soupeř snižuje! Útočící hráč soupeře zatahuje míč téměř k brankové čáře, posílá nahrávku do vápna, Jeřábek nešťastně tečuje míč do sítě. Čas: 17:58.

Znovu v akci náš brankář, zákrokem likviduje střelu soupeře.

Jeřábek a jeho dělovka, tyč!

První půle skončila těsným rozdílem pro nás. Střely na branku: Kloboučky 6-10 Líšeň, mimo branku: Kloboučky 5-11.

Do druhého poločasu nastoupil v bráně Maryšler.

Soupeř se dostává k zakončení z vápna, Maryšler vyráží.

Lukáš Němec zakončuje v běhu, golman pozorný.

Maryšler výběhem zmařuje šanci hostujícího hráče.

3:1 - Selinger nachází dobře postaveného Kovala, který střelou z úhlu na bližší tyč prostřeluje brankáře, čas: 23:17.

Střela z úhlu, náš golman u tyčky připaven.

Zakončení hostů, Maryšler nohou vyráží.

Po faulu kopou hosté přímý kop z hranice vápna, střela naštěstí míjí naši branku.

Chadima střílí z voleje, golman rychle na zemi zneškodňuje.

3:2 - po nepovedeném obranném odkopu se soupeř znovu dostává k míči, zakončuje a míč tečovaný od Štrublíka končí za zády našeho brankáře, čas: 27:00.

Štrublík, posílá na rozběhnutého Tomáše Selingera, který pálí, ale jeho střeli vytěsňuje golman na roh.

Tečovaná střela z dálky nenadělala žádné problémy našemu brankáři.

3:3 - prohraný souboj u lajny, nahrávka na střed, náběh nehlídaného hráče a golman byl bezmocný, je vyrovnáno. Čas: 33:03.

Nedaří se nám výrazněji ohrozit branku soupeře. Z druhého poločasu je odehráno 15 minut a my jsme vystřelili na branku soupeře pouze 4 krát.

3:4 - Líšeň se dostává do vedení! Rychlý brejk po ztrátě míče na soupeřově polovině je zakončen chytrým lobem na zadní tyči. Čas: 34:57.

Ihned jdeme do Power Play, kterou hrajeme až do konce utkání. Rozlišovací dres má na sobě Jeřábek.

Přesilovka se nám nedaří dle představ. Soupeř se dvakrát zmocnil míče, naštěstí nákopy minuly naši opuštěnou branku.

Štrublík nastřeluje břevno!

3:5 - inkasujeme, střela po zemi k tyči končí v síti, čas: 37:23.

3:6 - Chadimova rána končí v náruči hostujícího golmana, který nic nevymýšlel a jeho výkop našel přesně cíl. Čas: 38:09.

4:6 - korekce stavu, Tomáš Selinger se štěstím prostřelil vše co mu stálo v cestě (as. Štrublík), čas: 38:21.

Ztracené tři body o to důležitější, že jsme soupeři mohli v tabulce utéci, ale nyní jsme mu dovolili stáhnout náskok. Dnes to prostě nešlo, ztráceli jsme jednoduché balony, soupeř houževnatě bránil o čemž také vypovídá poměr střel na branku celkově v náš neprospěch. Jestliže máme po patnácti minutách hry pouze čtyři střely na branku, nemůžeme vyhrát.

Střely na bránu - Kloboučky 14:22 Líšeň

Střely mimo - Kloboučky 8:17 Líšeň