Květnice Tišnov - FC Kloboučky 1:4 (1:1)

Branky: Marvan Tomáš - Jeřábek Michal 2, Štrublík Ladislav, Němec Lukáš

ŽK: 0 - 0

Rozhodčí: Jílek Lukáš (8), Kliner Jan (8)

Delegát: Kratochvíl Stanislav

Diváků: 120

V sobotu večer jsme měli na programu odloženou dohrávku 13. divizního kola a zajížděli jsme na horkou palubovku do Tišnova. Z této haly se moc body nevozí, v této sezoně to zatím dokázal jen jeden celek, brněnský Kalábek. Ostatní týmy, mezi nimi např. rezerva Helasu, Kuřim, Pivovar, zde vyšli bodově naprázdno.

0:1 - roli favorita potvrdili domácí hned v úvodu. První jejich akce skončila v čase 1:07 brankou. Střelecky se prosadil Marvan.

Možnost vyrovnání, Jeřábek ale k údivu všech přestřeluje z pár metrů osamocenou branku. O pár okamžiků jej napodobuje Chadima.

Buriánek dobře vykrývá prostor, rozběhnutý hráč soupeře sice zakončuje, ale bez gólového efektu.

Zakončuje Chadima, jeho střela míří pouze do středu.

Obrovská šance domácích, samostatný nájezd na našeho golmana, ten jej vychytal. Skvělá práce.

Soupeř zahrává přímý volný kop na hranici vápna, Buriánek ve spolupráci se zdí střelu zastavuje.

1:1 - přeci jsme se dočkali! Tomáš Selinger nachází dobře postaveného Jeřábka, ten střelou na zadní vyrovnává stav, čas: 11:29.

Němec zakončuje, jeho střelu golman lapil.

Jeřábek posílá pozdrav, brankář znovu úspěšný.

Tyč! Domácí srovnávají stav na nastřelené brankové konstrukce.

Na šance patří závěr poločasu domácím. Tvrdá střela z dálky, Buriánek pozorný.

Poločasová statistika, střely mimo Kloboučky 3-4 Tišnov, střely na branku Kloboučky 5-9 Tišnov.

Druhý poločas nastoupil do branky Maryšler.

2:1 - skóre je otočeno! Ve 21. minutě nás posílá do vedení Jeřábek, jemuž na branku nahrál Štrublík.

3:1 - první minuty druhé části jsme zvládli na výbornou! Běží 22. minuta a my odskakujeme na rozdíl dvou branek. Střelcem je Lukáš Němec, asistence Michal Handlíř.

10155518_790874497615245_3849285773420537222_n.jpgOd této chvíle přidali domácí na aktivitě, ale nás drží skvělými zákroky Maryšler. Domácí měli i trochu smůly, např. když se střela odrazila od obou tyčí ven. Šance si vypracováváme také, ale žádná neskončila za zády brankáře Tišnova.

4:1 - nakonec jsme se přeci jen prosadili jednoduchou akcí. Výhoz našeho brankáře dosprintoval Jeřábek, našel ve vápně volného Štrublíka, který se prosadil netradičně pravačkou, 33. minuta.

Zbývá do konce 5:40 min a domácí začínají hrát Power Play. Přesilovka jim vydrží až do konce utkání. My se musíme krotit v bránění, již dříve jsme nasbírali 5 faulů.

Přesilovka je ubráněna! Kluci ji v obrané fázi odmakali až na dno svých sil. Co prošlo, to pochytal brankář. Na konci zápasu se můžeme radovat ze tří bodů.

Tři body se z Tišnova vozí výjimečně a proto je naše vítězství sice překvapivé, ale pro nás o to cennější. Vítězství jsme si vydřeli sami skvělým výkonem podpořeným vynikajícími zákroky obou brankářů. Body, které nám Květnice uloupila z Křenovic jsme si vzali zpět - jsme srovnáni :-)

Střely na bránu - Kloboučky 11:21 Tišnov

Střely mimo - Kloboučky ??:?? Tišnov