11. kolo, 06.12.2014 - Remos Oslavany

Křenovice (11. kolo Divize E)

FC Kloboučky - Remos Oslavany 7:7 (4:2)

Branky: Štrublík Ladislav 2, Selinger Tomáš 2, Koval Stanislav, Jeřábek Michal, Vintr Marek - Pospíšil Miloš 3, Jašek Marek 2, Skopal Petr, Kolář Pavel

ŽK: Jeřábek Michal - Kolář Pavel

ČK: Vintr Marek - 0

Rozhodčí: Komzák Martin (8,2), Vala Zdeněk (8,2)

Delegát: Brtníček Miloslav

Diváků: 20

Do Křenovic dorazil poslední celek Divize E, Remos Oslavany. Soupeř má na kontě tři body za tři remízy a tak jsme si dělali zálusk na první domácí výhru.

První akci má na svědomí Štrublík který vybojoval míč a osamocený Vintr nedokázal překonat brankáře hostů.

Střela hostů z dálky, Maryšler vyráží.

1:0 - otevíráme brankové skóre. Nejdříve ale hosté nevyužili přečíslení tři na dva, k míči se dostal Selinger, posílá jej na Štrublíka, ten nachází rozběhnutého Vintra, který střílí branku, čas: 05:11.

Hosté, další střela z dálky, Maryšler opět pozorný.

Štrublíkovo zakončení ve vápně míří k tyči, brankář jej ale vytahuje na roh.

Jeřábek zakončuje patičkou, brankáře je však příliš blízko.

Štrublíkova střela za vápnem, hosty zachránila tyč!

Zahráváme nepřímý kop na vápně soupeře, střela z rozehrávky končí na zdi a pak v náručí brankáře.

2:0 - Selinger posílá přihrávku do vápna na Štrublíka, toho brání brankář, zpětná nahrávka na rozběhnutého Selingera a ten nekompromisně zavěšuje, čas: 9:42

Koval na Selingera, ten trefuje tyč!

Vintr zachytil nepřesnou přihrávku brankáře, sám na něj opět nevyzrál, jeho zakončení vytahuje golman na roh.

Němcovu střelu na branku skluzem hráč hostů.

Střelu hostů z vápna Maryšler zneškodňuje.

2:1 - Oslavany využívají situaci tři na tři, akci zakončují brankou, čas: 13:43.

Vintr dostává přihrávku do běhu, jeho obstřel brankáře končí na tyčce, již třetí nastřelená tyč!

2:2 - je srovnáno, přihrávka za obranu, Maryšler se na lehce tečovaný míč natahuje marně a soupeř doklepává do sítě, čas: 16:10.

3:2 - Štrublík nahrává na Selingera, jeho dloubáček přes brankáře končí na tyči, k odraženému míči se dostává Koval který posílá zpět na Štrublíka a ten propálil vše co mu stojí v cestě, čas: 17:30.

4:2 - Jeřábek se rozbíhá s míčem, naráží si s Vintrem, který mu vrací míč do vápna a pro Jeřábka již není problém trefit odkrytou branku, čas: 17:46.

Do konce poločasu se již nic významného nestalo a tak jdeme do šaten s vedením 4:2. Statistika prvního poločasu: střely na bránu Kloboučky 14-10 Oslavany, mimo Kloboučky 6-4 Oslavany.

Ve druhém poločase bude střežit naši branku Skoupý.

4:3 - ve druhé minutě je sníženo. Štrublík vypouští souboj u lajny, hráč se řítí nikým neatakovaný na naši branku. První zakončení Skoupý vyráží, ale míč se dostává k soupeři, který jej posílá do opuštěné branky. V tom se jako Superman přiřítí skluzem po břiše Vintr a k úžasu všech máchne rukou po míči za což obdrží od rozhodčího červený kartonek a soupeř navíc kope penaltu kterou využívá, čas: 21:49.

Hosté se dostávají do netradičního zakončení, hlavičku Skoupý vytahuje.

Opět hostující celek, další zakončení Skoupý vytahuje zákrok.

Zahráváme přímák, Jeřábek volí přímou střelu, pouze ale do brankáře.

Koval dostává přihrávku na zadní tyč, brankář v leže vytahuje parádní zákrok.

5:3 - akce Jeřábek, Selinger a branka - jednoduchost sama, čas: 25:53.

Selinger nahrává na Petra Selingera, střelu pod břevno golman vytahuje.

Skoupý chytá střelu z dálky.

Hosté zakončují z náběhu, Skoupý lape.

5:4 - zapomenutý hráč na zadní tyči, čas: 29:34.

Štrublík dává na Jeřábka, jeho bomba končí na tyči!

Tyč rozezvonili i hosté!

6:4 - Petr Selinger nachází u tyče dobře postaveného Kovala, který zvyšuje vedení, čas: 32:10.

6:5 - ihned je sníženo, v čase 32:28 se prosazuje hostující celek.

7:5 - 33. minuta je plodná na branky, téměř po naší rozehrávce přihrává Selinger na Štrublíka, ten s míče projde přes celou polovinu hřiště a střelou pod břevno nám dává opět dvoubrankový náskok, čas: 32:40.

7:6 - hosté znovu snižují, bodlem mezi nohy naše brankáře, čas: 34:29.

Selinger zakončuje z úhlu, golman pozorný.

7:7 - rozhodčí pískají šestý faul, soupeř desítku využívá a vyrovnává stav, čas: 37:20.

Štrublík, slabá střela, golman chytá.

Další tyč, tentokráte zachránila od pohromy nás.

Čas do konce 1:17, jdeme do přesilovky, ale nic z ní vytěžujeme.

Většinu zápasu jsme vedli o dvě branky, navíc další vyložené šance jsme neproměnili, nastřelili jsme pětkrát tyč... K tomu není více co dodat, remíza je dnes zklamání, ztratili jsme doma dva body.

Střely na bránu - Kloboučky 25:23 Oslavany

Střely mimo - Kloboučky 14:9 Oslavany