21.02.2014 - Orli Bef Kotvrdovice

Jedovnice (19. kolo KP)

Orli Bef Kotvrdovice - FC Kloboučky 7:8 (6:6)

Branky: Keprt Radek 3, Beneš Michal 2, Gromský Petr, Zouhar Tomáš - Chadima Jan 3, Štrublík Ladislav 2, Koval Stanislav 2, Svoboda Dušan

ŽK: Beneš Michal, Zouhar Tomáš, Šenk Michal - Chadima Jan, Skoupý Michal

Rozhodčí: Vala Zdeněk (8), Zukal Ladislav (8)

Delegát: Uhlíř Petr

Diváků: 50

Po týdnu, kdy jsme odehráli divoké utkání v Křenovicích, jsme se s tímto nepříjemným soupeřem setkali znovu, tentokráte na jejich domácí palubovce v Jedovnicích. Začátek utkání nám ale nevyšel, soupeř se dostal do dvoubrankového vedení a prakticky měl v prvním poločase vedení svoji straně. Nám se dařilo skóre snížovat, ale Orli si vypracovali solidní náskok 2:5. Proto jsme za tothoto stavu v cca 10. minutě sáhli k PowerPlay. A dařilo se. Rozdíl branek jsme snížil na 5:6 a již ve hře s brankářem jsme těsně před poločasovou přestávkou srovnali na 6:6.

Vstup do druhého poločasu jsme měli výborný, zásluhou Chadimy se nám podařilo otočit vývoj a dostat se do vedení 7:6. Druhá půle už nebyla taková divočina jako první dějství, hra byla vyrovnaná, celky si vytvořili šance na změnu skóre, ale brankáři byli proti. Orli se ale nakonec prosadili a srovnali stav na 7:7, ale v cca 38. minutě udeřil znovu Chadima a poslal Kloboučky do vedení 8:7. Následoval obrovský tlak ze stany Kotvrdovic, tomu jsme se zuby nehty ubránili a vydřeli tři body.

Průběh zápasu:

0:1

0:2

1:2 - Chadima, asistence Nový

1:3

2:3 - Koval, asistence Štrublík. Standa Koval vstřelil 100. gól Klobouček v této sezoně, po zásluze bude potrestán :-)