20.12.2013 - Technika Brno

Křenovice (2. kolo KP)

FC Kloboučky - Technika Brno 7:3 (3:2)

Branky: Jeřábek Michal 3, Štrublík Ladislav 2, Handlíř Michal 2 - Polách Stanislav 2, Lošťák Martin

ŽK: Nový Ondřej - 0

Rozhodčí: Javorský Jan (6,5), Otradovský Luboš (7,5)

Delegát: Blažek Marek

Diváků: 15

V domácí hale se v téměř polovině soutěže sehrál zápas druhého kola s Technikou Brno. Šlo o námi odložený zápas a k dispozici jsme měli téměř kompletní kádr ze kterého chyběl pouze Tomáš Selinger.

K první střele na bránu se dostal Štrublík, který zakončoval dobře rozehraný signál z rohovoého kopu, mířil však pouze do středu brány.

Během několika vteřin další zakončení, tentokráte po přiklepnutí Štrublíka pálí Handlíř, brankář roznožkou vyráží.

První vážnější šanci Techniky řeší dobrým postavením Maryšler.

Ondra Nový dalekonosným pokusem jen těsně míjí tyč hostujícího celku.

0:1 - Soupeř v tísni posílá dlouhý nákop z vlastní poloviny až za naši obranu, kde nikým neatakovaný útočící hráč střelou z otočky zajišťuje vedení brněnským, čas 3:05.

Nový vyváží míč z vlastní poloviny, sólo zakončuje střelou, brankář nohou vyráží. K odraženémi míči se dostává Svoboda, jeho prudká rána míří pouze do brankáře hostů.

1:1 - Jeřábek svoje křižné sólo přes polovinu hřiště zakončuje střelou na zadní tyč a s pomocí tyče nedává brankáři šanci (asistence Štrublík), čas 4:38.

2:1 - Handlíř se s ničím napáral a dalekonosnou střelou propálil vše co mu stálo v cestě (asistence Štrublík), čas 7:17.

2:2 - Po ztrátě míče jsme předložili šanci Technice, útočník si se svojí příležitostí věděl rady a zkušeně přeloboval našeho brankáře, čas: 8:20.

Štrublík pálí z dálky, jeho pokus golman vyráží k Jeřábkovi, ten zakončuje z velkého úhlu pouze do boční sítě. Střela byla ale tečována, kopeme roh, přihrávka míří na rozjetý expres zn. Handlíř, jeho prudké zakončení zneškodňuje reflexivním zákrokem brankář Techniky.

Opět Handlíř, po přihrávce Štrublíka pálí do tyče!

Svoboda pálí z dálky, mimo.

Technika se dostává došance, střelu na zadní tyč Maryšler vytěsňuje na roh.

Řítíme se do přečíslení tři na dva, Jeřábek na Sovobodu, ten mu míč vrací, první střela, druhá střela, ani jedna neskončila v brnáně, golman brněnských skvělými zákroky drží svůj tým.

Tři a půl minuty do konce poločasu vyrábíme pátý faul.

V čase 17:00 fauluje, dle názoru rozhodčího, Ondra Vintr a soupeř má výhodu desetimetrového kopu. Maryšler ale střelu likviduje a skóre zústává nezměněno.

Další z možností Techniky, zakončení z vápna, střelu mířící pod břevno vytahuje náš brankář na roh.

Do šance se řítí Jeřábek, brankář včasným skluzem šanci maří již v zárodku.

3:2 - Jeřábek zády k bráně přistrčí míč volnému Štrublíkovi, ten lobem překonává padajícího brankáře, čas: 19:16.

Statistika prvního poločasu: střely na bránu Kloboučky 12 - 9 Technika, střely mimo Kloboučky 9 - 0 Technika.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s jednou změnou, do branky se postavil Skoupý.

První vážnější šance přišla až ve 24. minutě kdy Nový našel vzušnou přihrávkou nabíhajícho Němce, ten z první zakončuje, ale míč míří těsně mimo. O několik vteřin později opět Němec, tentokráte ho vychytal hostující brankář.

Zakončení Ondry Nového, golman opět úspěšný.

Do zakončení se dostal i soupeř, slabší střelu náš brankář vyráží.

Kombinace na jeden dotek, Štrublík, Ondra Vintr, Handlíř, na posledního z nich zívala prázdná brána, k překvapení všech však míč končí vedle.

4:2 - Z rohového kopu přihrává Štrublík na nabíhajícho Jeřábka, ten pálí a jeho nechytatelný projektil i s pomocí tyče končí v bráně, čas 26:02.

Zahráváme přímý kop, Štrublík vysílá přímou střelu přes zeď, jeho ránu odráží tyč do zámezí.

Soupeř zahrává roh, rozehrávka, střela, Skoupý boxuje pryč.

5:2 - Štrublík potáhl míč na střed a umístěnou střelou z dálky zvyšuje vedení (asistence Nový), čas 32:23. Ve stejném čase soupeř bere Time Out a jde do Power Play.

6:2 - Soupeř ale řesilovku nezačíná nejlépe, špatně zpracovaný míč vypíchl Michal Handlíř a

zcela osamocený doslova donáší míč do prázdné branky, čas: 32:44.

Dalekonosný pokus soupeře Skoupý vyráží.

7:2 - Jeřábek v souboji vybojoval míč a střelou přes celé hřiště navyšuje skóre, čas: 33:19. Po této brance již soupeř nehraje Power Play.

Marek Vintr lobuje brankáře, míč však skončil pouze na břevně.

Po přihrávce Ondry Nového se sám před brankářem ocitl Jeřábek, jeho zakončení brankář nohou vyráží na roh.

Pozor, následující věta obsahuje spoiler: Svoboda si svojí tradiční kličkou doprava udělá prostor, jeho střela míří pouze do středu brány a golman vyráží.

7:3 - Stav je snížen, první střelu Skoupý likviduje, míč se však dostává k nabíhajícímu hráči, který nemá problém trefit prázdnou branku, čas: 36:59.

Svoboda opět natahuje z dálky, pumelice končí na tyči!

Ondra Nový zakončuje z vápna, střelu k tyči golman vytěsňuje na roh.

Po ospalé první půlce nakonec jednoznačné vítězství, ale soupeř má kvalitní tým se kterým dokáže potrápit nejednoho favorita. První poločas toho byl důkazem.

Střely na bránu - Kloboučky 23:14 Technika

Střely mimo - Kloboučky 20:3 Technika