10.04.2014 - Sokol Bučovice

Křenovice (25. kolo KP)

FC Kloboučky - Sokol Bučovice 6:2 (2:1)

Branky: Maruška Milan 3, Chadima Jan, Němec Lukáš, Handlíř Michal - Nevole Petr, Drlík Martin

ŽK: Němec Lukáš - Nevole Petr, Koudelka Petr

Rozhodčí: Zukal Ladislav (7,5), Čep Radim (7,5)

Delegát: Stix Jiří

Diváků: 35

V páteční večer se odehrála v Křenovicích bitva o vládce Bučovic. Kloboučky jako jistý postupující hostil v Křenovické hale Sokol Bučovice. Pohled na tabulku hovořil jasně, papírový favorit byl daný, nicméně v těchto zápasech platí: derby = není favorit. Oba týmy nastoupily téměř v plných sestavách a tak bylo na co se těšit.

První poločas jsme začali aktivněji, Štrublík z nacvičeného signálu jen těsně minul branku soupeře.

Sokol se téměř záhy osmělil, Gremmel našel přihrávkou středem hřiště Dufka, ale tomu vyběhnutím Maryšler zmenšil střelecký úhel a zakončení končí vedle tyče.

1:0 - Handlíř s míčem u nohy přelétl celé hřiště a křižnou přihrávkou na zadní tyč nachází Chadimu, čas: 1:07.

Handlíř vybojoval míč, přihrává na Nového, jeho zakončení končí pouze v zadní ochanné síti.

2:0 - Němec si na vápně naráží s Maruškou a pohodlně zakončuje k tyči, čas: 6:00.

Hosté ve velké šanci, osamocený Volec L. dostává míč na vápno, jeho střelu Maryšler kryje.

Slibná střela hostujícího Přibilíka letí vedle tyče naší branky.

Němec se dostal do zakončení, ale i na dvakrát nenašel na Alznauera recept.

Volec L. (Sokol) se ve vápně dostal do zakončení, náš golman jeho střelu kryje do náruče.

Přibilík (Sokol) pálí z rozehrávky rohového kopu, prudká střela neměla požadovanou přesnost.

Velká šance Sokolu na snížení skóre, osamocený Drlík před naší bránou dostává míč, usměrňuje ho sítě, ale Maryšler skokem na brankové čáře zabraňuje gólu.

Koval zakončuje pouze do hostujícího brankáře, následnou dorážku Handlíř nedokázal přesně trefit.

Gremmel (Sokol) zakončuje za vápnem, jeho bodlo Maryšler vytahuje nohou nad břevno.

Volec L. (Sokol) střílí, jeho střela do středu brány našemu brankáři nenadělala žádné potíže.

2:1 - v samém závěru prvního poločasu je sníženo, hosté se dostali do situace dva na jednoho a nabíhající Drlík bez problémů trefil prázdnou bránu, čas: 19:23 (asistence Nevole).

Statistika prvního poločasu: střely na bránu Kloboučky 6-7 Sokol, střely mimo Kloboučky 4-4.

Tradiční změna na brankářském postu, domácího kapitána Maryšlera vystřídal Buriánek.

2:2 - Sokol nastoupil do druhé půle ve velkém stylu, Nevole dává přihrávku před naši branku a Ondra Nový si sráží míč do vlastní branky, čas: 20:07.

Kovalovo zakončení, golman vyráží.

Němcova slabší střela, Alznauer bez problému chytá.

3:2 - Handlíř na lajně vybojoval míč a jeho nechytatelné bodlo končí v bráně na zadní tyči, čas: 24:49.

Zahráváme přímý kop, k míči se staví Štrublík a jeho rána končí na břevně!

4:2 - Maruška se ocitl sám před brankářem Sokolu a nezaváhal, čas: 25:37 (asistence Koval).

Štrublík si střihl sólo přes celé hřiště, jeho zakončení golman chytá.

Chadimovo zakončení, výborný Alznauer opět chytá.

Bučovický Nevole zakončuje z voleje, táhlá střela jde vedle.

5:2 - po faulu soupeře zahráváme přímý kop, k míči se staví Maruška a to je na tyto situace expert, jeho rána končí v síti, čas: 30:57.

I Sokol má možnost ohrozit naši branku ze standardky, Nevole napálil tyč!

Chadimova hlavička končí na břevně!

Koval se ocitá sám ve vápně, dostává míč, z voleje pálí nad.

Hostující kapitán Dufek zakončuje těsně mimo.

6:2 - Maruška si naráží s Kovalem až do prázdné brány, zakončuje Maruška, který tímto kompletuje hattrick! Čas: 34:42.

V čase 35:19 se dopouští soupeř šestého faulu a kopeme desítku. Chadima ani na dvakrát nedostal míč do sítě.

Nevole (Sokol) pálí, jeho pěkná střela těsně minula šibenici.

Handlíř se ocitá sám před brankářem Sokolu, ten jej vychytal.

V závěru zápasu přichází střela soupeře na zadní tyč, Buriánek vyráží.

Derby jsme úspěšně zvládli, ale oba týmy si zaslouží velké díky za toto představení.  Po klidnějším prvním poločase nastala divočejší druhá půle a kdo zavítal do Křenovic určitě nelitoval. Naše neporazitelnost v domácím prostředí se natáhla na celé dvě sozony!

Střely na bránu - Kloboučky 22:11 Bučovice

Střely mimo - Kloboučky 8:10 Bučovice