01.03.2014 - SK Líšeň Brno "B"

Křenovice (20. kolo KP)

FC Kloboučky - SK Líšeň Brno "B" 8:1 (4:1)

Branky: Svoboda Dušan 3, Nový Ondřej 2, Němec Lukáš, Handlíř Michal, Chadima Jan - Vyhnánek Tomáš

ŽK: 0 - Vyhnánek Tomáš

Rozhodčí: Marek Pavel (6,5), Čep Radim (7)

Delegát: Bůšek Miroslav

Diváků: 10

Domácí utkání v rámci 20. kola bylo na programu s rezervou Líšně. K dispozici jsme měli téměř kompletní kádr, do branky se postavil Skoupý, pro kterého to byl poslední zápas v letošní sezoně.

Jako první zahrozil Koval, jeho střela ale nebyla přesná a končí mimo.

Svoboda přihrává na Chadimu, ten přestřeluje branku.

Další zakončení z naší strany, Nový pálí ale vysoko nad.

Osmělují se i hosté, únik po lajně přes Němce, Skoupý maří šanci skokem útočícímu hráči pod nohy.

1:0 - Po faulu na Svobodu týž hráč zahrává přímý kop a propálil vše co mu stálo v cestě, čas: 7:33.

2:0 - Štrublík na brankové čáře prochází přes bránící hráče, ti v domnění, že byl míč mimo hrací prostor přestali hrát a Handlíř měl usnadněnou práci, čas: 8:11.

Líšeň zakončuje, Skoupý na dvakrát zasahuje.

3:0 - Štrublík posílá dlouhou přihrávku na rozběhnutého Chadimu, ten je u míče o mikrovteřinu dříve než brankář hostů a posílá míč do brány. Bohužel za cenu střetu s golmanem a následného zranění. Čas: 9:12.

Momentálně jsme aktivnější než soupeř, i když tempo hry není bůhví jaké závratné. Tři šance jsme proměnili ve tři branky, nyní pálí Svoboda, ale brankář vytahuje na roh.

4:0 - Nový, Něměc, Nový, po této ose putoval míč na jeden dotek až se posledně jmenovaný ocitl sám před brankářem a v této pozici se nemýlil, čas: 12:25.

Svoboda střílí, golman úspěšně zasahuje.

4:55 min do konce prvního poločasu, soupeř se dopouští pátého faulu.

Zakončuje Standa Koval, brankář vyráží.

Štrublík přiklepává míč do náběhu Němcovi, jeho zakončení teš míjí levou šibenici.

Slibná příležitost Líšně, na vápně zahrávají přímý kop, následné zakončení jde nad.

Štrublík se ocitá sám před brankářem, zakončuje pouze do něj.

Koval zakončuje levou nohou, těsně míjí.

Dalekonosná střela hostů, náš brankář vytahuje na roh.

Naše obrovská příležitost na změnu skóre, Svoboda peláší přes polovinu hřiště sám na brankáře, golman jej ale vychytal.

Znovu přímý kop soupeře ze slibné vzdálenosti, přímá střela na branku, golman vyráží.

4:1 - Dlouhý výhoz brankáře Líšně do našeho vápna, Skoupý tuto situaci neřeší ideálně a po souboji s útočníkem míč padá do naší brány, čas: 19:50.

Statistika prvního poločasu, střely na bránu: Kloboučky 9-5 Líšeň, mimo bránu Kloboučky 6-1 Líšeň.

Druhý poločas otevírá střelou Handlíř na bližší tyč, brankář nohou vyráží na roh.

Zakončení Líšně, nepřesně.

Svoboda z dálky, jeho bodlo golman vytěsnil mimo tři tyče.

Štrublík předvádí sólo s míčem, dostává se až před brankáře, ale neproměňuje.

Líšeň zakončuje, Skoupý akrobaticky dostává míč pod kontrolu.

5:1 - Štrublík přihrává na Nového, ten zakončuje z úhlu a s pomocí teče bránícího hráče zvyšuje skóre, čas: 23:35.

Se střelou z přímého kopu si Skoupý poradil.

Handlíř vybízí Svobodu, ten neúspěšně zakončuje, brankář předvádí úspěšný zákrok.

Lehčí střela na zadní tyč, Skoupý likviduje na dvakrát.

Nového pokus z dálky brankář kryje.

6:1 - Kombinace Němce se Štrublíkem končí před brankářem hostů, Němec trefuje přesně mezi hony, čas: 27:37.

Opět Němec, brankář střelu reflexem vytahuje.

Akce Líšně zakončená střelou, náš golman úspěšný.

Handlíř pálí, rozvlnil pouze boční síť.

Střela Líšně je sice přesná, ale táhlá z dálky, golman uzmul pohodlně míč do koše.

Nový oslovuje Handlíře, jeho zakončení golman nohou vyráží.

7:1 - Štrublík, Nový, Svoboda - gól! Krásná kombinace zakončená tím nejlepší způsobem, čas: 35:49.

8:1 - Štrublík posílá přihrávku na rozběhnutého Svobodu, který se opět nemýlí a kompletuje Hattrick, čas: 36:02.

Líšeň se řítí v brejkové situaci na naši branku, přichází zakončení, Skoupý vyráží.

Domácí neporazitelnost stále trvá, zápas s Líšní zvládnut, i přes pomalejší rozjezd z úvodu utkání, na jedničku.

Střely na bránu - Kloboučky 21:13 Líšeň

Střely mimo - Kloboučky 11:3 Líšeň

Dnešní zápas s Kloboučky kolidoval se zápasem A-týmu ve Vyškově. Do sestavy promluvily i další absence. Proto do Křenovic dorazila sedmička statečných ve snaze s důstojností odehrát tento zápas. Od úvodu jsme vycházeli ze zabezpečené obrany. I přes bojovnost a nasazení jsme v poločase prohrávali 4:1. Když jedinou branku po výhozu vstřelil Dafi, kterému pomohl ke skórování golman domácích a Adam D. Ve druhém poločase jsme si vypracovali několik slušných brankových příležitostí, ale ta koncovka je v posledních zápasech žalostná. Prosazovali se tak jen domácí. Konečný výsledek 1:8 je krutý a určitě na naší straně mohlo být více vstřelených branek. Nezbývá mi než poděkovat všem hráčům za bojovnost a nasazením. Na druhou stranu je nutno se zamyslet nad tím, zda je normální, aby si 7 hráčů naplánovali volnočasové aktivity v termínu zápasu (kolize i A), když předchozích 14 dní jsme měli volno!!!