01.02.2014 - Remos Oslavany

Ivančice (17. kolo KP)

Remos Oslavany - FC Kloboučky 5:2 (1:1)

Branky: Kremláček Michal 2, Skopal Petr, Oulehla David, Koudelný Milan - Nový Ondřej 2

ŽK: 0 - Nový Ondřej, Koval Stanislav, Skoupý Michal

Rozhodčí: Marek Pavel (8), Šenkýř Petr (8)

Delegát: Kratochvíl Stanislav

Diváků: 30

Brankář, čtyři hráči do pole a jeden brankář v hráčském dresu, to je sestava nočního zájezdu do Ivančic na zápas s Oslavany. Na straně soupeře deset nažhavených borců, kteří nechtějí rozdávat body z domácí haly. Tato kombinace nemohla skončit dobře. A taky neskončila.

Kdo čekal ze strany Oslavan tornádo na palubovce, tak se mýlil. Zápas začal opatrně ze všech stran, dokonce jsme jako první několikrát ohrozili branku soupeře a v prvních pěti minutách měli na kontě více šancí. Sopuř měl možnosti hlavně ze standardních situací, když zahrával těsně za vápnem nepřímý kop a jednu slibnou standardku.

První střelu na branku vyslal až v 8 minutě Štrublík, ale jeho rána postrádala trvdost. V další šanci opět Štrublík, po zasekávačce se objevil sám před brankářem, ale neprostřelil jej mezi nohy.

Ondra Nový zakončuje, opět slabá střela do středu branky.

0:1 - Oslavany se ujímají vedení. Dobře vyšachují naši obranu a zančení přichází do prázné brány, čas: 12:09.

1:1 - Obratem je sníženo! Na rozehrávku z rohu si naběhne Ondra Nový a nadvakrát dostane míč do sítě (asistence Štrublík), čas: 12:46.

Střela Oslavan přes bránícího hráče, Skoupý vytahuje na tyč.

Přímák pro Oslavany těsně za vápnem. Ránu Skoupý tečuje, míč míří do brány, ale na čáře jej zastoupí Štrublík a zakopává do bezpečí.

Obrovská šance domácích, nahrávka před prázdnou bránu, útočnící hráč však z půl metra netrefuje.

Nový zakončuje, jeho střela jde pouze do boční sítě.

Zakončení soupeře, hráč v pádu posílá míč na bránu, náš brankář předvádí stejný pohyb a v pádu vyráží.

Zakončení po rozehrávce z rohu, Skoupý vyráží.

Závěrečné šance soupeře jsme přežili a do šaten se jde za nerozhodného stavu. Statistika prvního poločasu: Zakončení mimo: Koboučky 3-5 Oslavany, střely na bránu: Kloboučky 5-7 Oslavany.

Druhý poločas otevřel domácí hráč krásným volejem, Skoupý vyráží.

Michal Jeřábek se řítí na bránu, jeho lehké zakončení na zadní tyč jen o centimetry mijí branku.

Ondra Nový, jeho táhlá rána k tyči, golman vyráží.

1:2 - První ránu Skoupý vyráží, ale dorážka míří přesně mezi nohy. Vedení je na straně Oslavan, čas: 23:45.

Po přiklepnutí Štrublíka stříli Nový, golman úspěšně zasahuje.

1:3 - Po ztrátě míče přichází brejk domácího celku, umístěná střela k tyči, Skoupý je krátký, čas: 25:33.

Po faulu Skoupého kope soupeř přímý kop ze slibné vzdálenosti, zakončení jde nad.

2:3 - Po faulu na Jeřábka kopeme přímý kop. Štrublík rozehrává na zcela volného Nového, který nabízenou lahůdkou nepohrdne a posílá míč do prázdné brány, čas: 27:28.

2:4 - Oslavany zvyšují náskok. Štrublík nechá jednoduše projít útočníka domácích, ten dává nahrávku před bránu a spoluhráč se nemýlí, čas 28:26.

Jeřábek pálí, střela skončila těsně nad.

Nový, zakončení mimo.

Deset minut do konce, jdeme do PowerPlay.

Nový zakončuje, pouze do náruče brankáře.

Střela Štrublíka, golman reflexivně rukou vyráží.

Nový zakončuje z dálky, brankář vyráží na roh.

Jeřábek si připisuje první brankářský zákrok.

Výše zmíněný hráč/brankář se dostává s míčem sám před brankáře, zakončuje, golman reflexem nohou vyráží.

Jeřábek v roli brankáře předvádí další úspěšný zákrok.

2:5 - Soupeř se při naší Power Play zmocnil míče a střelou téměř přes celé hřiště stvrzuje vítězství domácího celku, čas: 38:00.

Pokus Michala Jeřábka míjí šibenici.

Minuta do konce utkání, brankář Jeřábek posílá k zemi hráče soupeře a rozhodčí píská penaltu. do brány se vrací Skoupý a chytá!

Poslední minutku opět odehrajeme v Power Play, ale s výsledkem se již nic nestane.

Oslavany vyhrály zcela zaslouženě, nicméně naší (ne)sestavou jsme soupeři cestu za třemi body usnadnili.

Střely na bránu - Kloboučky 13:20 Oslavany

Střely mimo - Kloboučky 13:10 Oslavany