24.03.2013 - United Ivančice

26. 3. 2013

24.03.2013 - Ivančice (19. kolo KP)

United Ivančice - FC Kloboučky 2:6 (0:0)

Branky: Lukášek Zdeněk, Vošický Pavel - Handlíř Michal 2, Volec Rudolf 2, Tichý Pavel, Mlčoch Martin

ŽK: 0 - 0

Rozhodčí: Vašíček Jiří (7), Kuhn Kamil (7)

Delegát: Zezulka Tomáš

Diváků: 30

V nedělním odpoledni se představilo naše áčko v Ivančické hale, kde svedlo souboj s místním Unitedem.

Po sólu útočníka Ivančic přichází zakončení, pouze však do boční sítě, s přehledem kontroluje náš brankář. Rudolf Volec se uvolnil, předkládá míč Lukáši Němcovi, ten za vápnem zakončuje, ránu likviduje nohou domácí brankář. Ivančice nastřelují tyč, po střele bodlem z vápna naše čisté konto uchránila branková konstrukce. Tečovaný míč plachtící vysokým obloučkem do naší brány se stal kořistí brankáře Maryšlera. Laďa Štrublík se zmocňuje míče, nabírá rychlost, střílí, ale pouze doprostřed brány. Po skvělé přihrávce se dostává do šance útočník domácích, vyběhnutím jej vychytal náš golman. Ondra z dálky, střela míří mimo. Domácí zahrávají roh, ihned po rozehrání přichází střela, která míří pouze do dobře postaveného brankáře. Štrublík naráží Tichému, jeho tvrdá střela nemá ten správný směr. United zahrávají v krátkém sledu dvě standardní situace z větší vzdálenosti, ani z jedné branku nevytěžili, první pokus zblokoval ve zdi Michal Handlíř, druhý pokus letěl nad. „Střelo-nákop“ Ivančic na naši branku bez problémů chytá brankář Maryšler. Znovu Ivančice, po kličce Mlčochovi zakončuje útočící hráč v modrém dresu a nás opět zachraňuje dobře postavená branka – tyč! Střelu Rudy Volce vyráží brankář ramenem. Laďa štrublík zakončuje, opět pouze doprostřed branky. V prvním poločase branka nepadla a tak se šlo do šaten za remízového stavu 0-0. Střely, na bránu Klob. 4 – 6 Ivančice, mimo Klob. 3 – 4 Ivančice.

Druhé dějství otevírají přímým kopem domácí, zakončení míří nad naši svatyni. Zahráváme roh, po vynikajícím náběhu se Michal Handlíř ocitl sám před brankářem, míč však nedokázal umístit mezi tři tyče. O pár okamžiků později se ukázalo osvědčené nedáš – dostaneš, tentokráte v pozměněné verzi nedáš – nedáš, po rozebrání naši obrany zakončoval hráč United téměř do prázdné brány, naštěstí pro nás zakončení těsně minulo tyč. Ondra Nový z dálky, vedle. Přihrávka Štrublíka před bránu na Tichého, ten míč pouští, brankář zákrokem vyráží. Nástřel na naši branku chytá Maryšler. Lehkou střelu Lukáše Němce vyráží domácí brankář. Zakončení domácích likviduje náš golman. 25:01, Maryšler rozehrává, Tichý prakticky přes celé hřiště nádherně nachází rozběhnutého Handlíře a ten otevírá skóre – 1:0, jak jednoduché! Sražená střela Rudy Volce končí na tyči domácí branky. 26:23, Štrublík se dostává s míčem před bránu soupeře, dává na Mlčocha, ten v pádu zakončuje – 2:0. Jdeme do proti útoku, Němec přihrává Štrublíkovi, zakončení k tyči nohou vytahuje brankář. Ivančice, střela mimo. 29:35, Tichý na Handlíře, náběh Tichého, zakončení levou nohou, gól – 3:0. 30:49, Ruda Volec se rozbíhá s míčem, napřahuje se ke střele a s pomocí tyče se míč třepotá v síti – 4:0. Po delší době se prezentují i Ivančice, zakončení vyráží nohou náš brankář. 31:54, Štrublík rozehrává aut, obloučkem nachází Handlíře a ten křižnou střelou zakončuje na zadní tyč – 5:0. 32:17, odražená střela se dostává k nepokrytému hráči Ivančic a ten, i za pomocí přesouvajícího se našeho brankáře, doráží míč do sítě – 5:1. Zakončení Ivančic míří mimo. 35:00, Ruda Volec dostal přihrávku přímo od domácího hráče, toho ještě za odměnu vymotal a krásnou ránou zavěsil pod břevno – 6:1. 36:33, domácí korigují stav, z protiútoku dva na jednoho snižují – 6:2. Po přihrávce Štrublíka zakončuje mimo Tichý.

Po bezbrankovém prvním poločase se nám gólově zadařilo ve druhém poločase a díky třem bodům jsme prodloužili sérii vítězství na čtyři zápasy v řadě. Nyní následuje dvou týdenní přestávka a pak domácí zápas v Křenovicích s béčkem Líšně.

Střely na bránu - Ivančice 12:14 Kloboučky

Střely mimo - Ivančice 8:7 Kloboučky