05.01.2013 - Mitra Brno

5. 1. 2013

05.01.2013 - Křenovice (12. kolo KP)

FC Kloboučky - Mitra Brno 3:3 (2:2)

Branky: Handlíř Michal 2, Štrublík Ladislav - Sládek Rostislav, Baďura Richardm Šotola Tomislav

ŽK: 0 - 0

Rozhodčí: Štipčák Martin (8), Venc Radek (8)

Delegát: Bůšek Miroslav

Diváků: 20

Na komentáři se pracuje

Střely na bránu - Kloboučky ??:?? Mitra

Střely mimo - Kloboučky ??:?? Mitra

Mitra vstoupila do odvet remízou s Kloboučkami

Necelý měsíc trvala zimní přestávka, na začátku nového roku již bylo na programu další kolo krajského přeboru, k němuž Mitra cestovala dodscn1014.jpg Křenovic na utkání s Kloboučkami. Domácí tým patří ke třem nejlepším týmům v soutěži a od začátku také Mitru zatlačil k její brance. Držení míče bylo jak v zápasech Barcelony, Mitra se na útočnou polovinu dostala tak na 15 vteřin. O to nebezpečnější ale byly protiútoky, Mitra využila po pěkné kombinaci hned ten první a po vyrovnání Klobouček i ten druhý. To dostal Šoty dlouhou přihrávku a pohotově zakončil. Domácí už v první půli sáhli ke hře bez brankáře a po dorážce to bylo 2:2. Po pauze se nic nezměnilo, Kloboučky ostřelovaly vynikajícího Lukáše Rauschera ze všech pozic, ten ale s pomocí obrany neuvěřitelně odolával. Hráči Mitry se s míčem na sálovkách už nedostávali ani z vlastního pokutového území, přesto se ještě jednou v zápase dostali do vedení. Do konce zápasu zbývaly 4 minuty a Ríša zakončil přečíslení - 2:3. Následovala opět dlouhá power-play, hosté se drželi až do poslední minuty, v ní však o výhru přišli. Po nepřehledné situaci Kloboučky potřetí v zápase vyrovnaly a body se dělily.